درباره مبین تجهیز

من احمد مهاجری طهرانی هستم که سال ۱۳۷۰ در خصوص طراحی، تولید و تجهیز آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ، هتل ، فست فود و کافی شاپ و با تکیه بر تجربه و دانش فنی و بهره گیری از خلاقیت و نوآوری شروع به فعالیت نموده ام.
پیشرفت تکنولوزی و توسعه اینترنت روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است، منفعت های خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به این روش سوق می دهد. جوامع امروزی خرید اینترنتی را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن میبینند. با این اوصاف و با توجه به گستردگی محصولات مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی ، فست فود ها و کافی شاپ ها بر آن شدیم تا کلیه محصولات مورد نیاز در این مجموعه ها را در این سایت جمع نموده و در اختیار شما مشتری عزیز قرار دهیم، تا شما بتوانید بدون حضور فیزیکی و صرف وقت به صورت آنلاین محصول مورد نیازتان را با توجه به کیفیت و قیمت آن انتخاب کرده و آن را در محل کارتان به صورت رایگان (خرید بالای ۷۰۰ هزار تومان) تحویل بگیرید.

ما سعی خواهیم کرد که با عرضه محصول با کیفیت و قابل رقابت و یا با تهیه محصولات از برندهای معتبر ، شما را در تهیه اقلام مورد مصرفتان از خورده ریز گرفته (کفگیر، ملاقه ، چاقو و…) تا ماشین آلات و دستگاههای پیشرفته صنعتی (ماشین ظرفشویی ، فر پیتزا ریلی ، چرخ گوشت و …) یاری داده و کار شما را در تهیه این اجناس آسان نماییم.